PostWysłany: Pią 22:43, 04 Sty 2008    Temat postu: Mecze Back to top

Tu będę wpisywał kiedy gramy ze starszymi mecz.

kielbasa

Posty: 34

PostWysłany: Sob 13:35, 05 Sty 2008    Temat postu: Back to top

O kurde niemożliwe wygraliśmy z Kasztelanem Sierpc!

Mecz od początku był pod dyktando chłopaków ze stołecznego klubu. Każdy zawodnik miał dobrą skuteczność oraz dobrze grał w obronie dzięki czemu szybko uzyskaliśmy dużą przewagą. Na drugą połowę wyszliśmy rozluźnieni co nie przeszkadzało w dalszej dominacji na boisku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 50-19 dla WILANOWII.

To jest przykładowa, troche słaba, relacja z meczu. Zapraszam do pisania własnych.

PostWysłany: Czw 10:22, 10 Sty 2008    Temat postu: Back to top

Również gratuluję ;d trudny mecz był widać ^^ myślę, że nawet gdybyście wyszli na mecz w złych humorach i tak wygralibyście niezłą sumką ;]

Ostatnio zmieniony przez Gtk || Tac dnia Czw 10:23, 10 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

kielbasa

Posty: 34

PostWysłany: Czw 16:29, 10 Sty 2008    Temat postu: Back to top

Proste.

W sobotę o 15.30 mecz na WARSZAWIANCE z Agrykolą, będzie trudno- mecz o awans.

kielbasa

Posty: 34

PostWysłany: Sob 17:43, 12 Sty 2008    Temat postu: Back to top

Dzisiaj odbył się mecz WILANOWIA-AGRYKOLA. Mimo że przyjechaliśmy w ósemkę, zaczęliśmy bardzo dynamicznie, co pozwoliło nam zejść do szatnki z przewagą 10 punktów. Druga połowa zaczęła się bardzo dynamicznie ze strony obu drużyn, mniej więcej w połowie drugiej części meczu, Piotr Gromek dostał czerwoną kartkę (gradacja kar). W końcówce meczu świetną postawą wykazał się Mateusz "Mafia", wysyłając po kolei dwóch zawodników AGRYKOLI na ławkę kar. Ostatecznie mecz zakończył się dwu punktową przewagą WILANOWII.

kielbasa

Posty: 34

PostWysłany: Nie 16:38, 13 Sty 2008    Temat postu: Back to top

Dzisiaj znowu wygrana! Tym razem z Deltą Radom rocznik '89 Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Pojechaliśmy ich 3 bramkami. Bardzo dobrze....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.ukswilanowiawarszawa.fora.pl Strona Główna -> WILANOWIA '91 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)