PostWysłany: Pią 18:56, 04 Sty 2008    Temat postu: Mecze Back to top

Wpisujemy tutaj daty, godziny i miejsca meczy.

Woopek

Posty: 22

PostWysłany: Pią 23:32, 04 Sty 2008    Temat postu: UKS Wilanowia Warszawa - Ostrołęka Back to top

5 stycznia(sobota), mecz u siebie, godzina 13:00. Dziękuję za uwagę... Very Happy

Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez Woopek dnia Pią 23:32, 04 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

kielbasa

Posty: 34

PostWysłany: Pią 23:42, 04 Sty 2008    Temat postu: Back to top

Obre. Ciekawe ile naszych koleżanek przyjdzie...

Woopek

Posty: 22

PostWysłany: Sob 20:17, 05 Sty 2008    Temat postu: UKS Wilanowia Warszawa- UKSM "Trójka" Ostrołęka Back to top

Dnia 5 stycznia na hali przy ul. Gubinowskiej w Warszawie obdbył się mecz ligowy pomiędzy UKS Wilanowią Warszawa, a UKSM "Trójką" Ostrołęka. Trudno było wytypować faworyta tego spotkania. Na plus gospodarzy na pewno można zaliczyć przewagę własnego boiska(choć kiibce nie dopisali). Natomiast przewagę mentalną mieli goście z Ostrołęki, którzy na własnej hali pokonali stołęczną drużynę 35:27. choć w zasadzie powinno to działa w obydwie strony - gospodarze byli żądni rewanżu.

Na początku spotkania obie drużyny grały podobnie...ogólnie początkowe minuty przebiegały w stylu tzw. "bramka za bramkę". Z pewnością przewagę mieli jednak warszawiacy, którzy co chwilę mieli dogodne sytuację, jednak nie umieli ich wykorzystać. Z góry trzeba podkreślić, że duża w tym zasługa bramkarza z Ostrołęki, który miał naprawdę dobry mecz.

Mimo wielu niewykorzystanych sytuacji, to jednak gospodarze schodzili na przerwę z przewagę 6 bramek(bodajże 18:12). Jednak w następnej połowie stare piłarskie przysłowie "niewykorzystane sytuację się mszczą" sprawdziło się, niestety, w 100%.

Pierwsze minuty drugiej odsłony spotkania opiewały w zasadzie, tylko w ataki ze strony "Trójki". Goście przejęli inicjatywę, a Wilanowia nie umiała wykorzystywać swoich dogodnych sytuacji. W pewnym momencie szczypiorniści z Ostrołęki doszli gospodarzy na jedną bramkę, jednak ci znów odskoczyli na kolejne 3. I tu właśnie, jakieś 10 minut przed końcem, Wilanowia teoretycznie "przestała grać". Niecelne rzuty, łatwe straty i ogólna nieporadność stołecznych piłarzy zemściła się, została wykorzystana skrzętnie przez gości. Po ostatnim gwizdku sędziego w tym spotkaniu wynik przedstawiał się następująco 26:28 na niekorzyść gospodarzy.

Ogólnie szkoda niewykorzystanych sytuacji na początku pierwszej odsłony tego spotkania. Już w tym momencie warszawiacy mogli odskoczyć na 5-6 bramek, a wtedy mogliby się poczuć pewniej i utrzymać tą przewagę do końca.

PostWysłany: Wto 13:24, 08 Sty 2008    Temat postu: Back to top

OoOh jak można przegrać 2 bramkami , uprzednio wygrywając 7 ?? ... tu sie zgina dziób pingwina... Rolling Eyes nie macie szans nawet na ćwierć finały...

Ostatnio zmieniony przez Gtk || Tac dnia Wto 13:24, 08 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

kielbasa

Posty: 34

PostWysłany: Wto 17:31, 08 Sty 2008    Temat postu: Back to top

Człowieku, nie wiem kim jesteś, to po pierwsze. Myślę że mówisz o meczu z RADOMIEM. Chłopaki grają tak naprawdę w 5, bo bez Grześka, Adama i mnie. Nikt nie liczył na ćwierćfinały, bo to jest niemożliwe w takim składzie. A zobaczymy, jak będzie w Gimnazjadzie...